Drožtinis, lukštentas ir lakštinis lukštas

 

Drožtinis lukštas - tai dažniausiai ploni (0,5-2,5 mm), drožti, dažniausiai kietmedžio, natūralūs lakštai, skirti įvairių baldinių plokščių, skirtų baldų, durų, interjero elementų bei kitų įvairių paviršių apklijavimui. Tai jau seniai žinoma medžiaga, kurios universalumas, plati spalvų gama bei natūralumas leidžia jai ir toliau būti pagrindine baldų, durų, interjerų projektuotojų bei gamintojų medžiaga.

Mūsų ilgametė patirtis bei glaudūs ryšiai su didžiausiais pasaulyje lukšto gamintojais leidžia mums būti šios srities lyderiais Lietuvoje. Savo sandėliuose turime plačią gamą lukštų iš viso pasaulio, pastoviai atnaujiname ją bei galime pasiūlyti įvairių veislių bei kokybių lukšto tiekimą pagal specialius užklausimus ar reikalavimus. Taip pat užtikriname, kad visa produkcija yra pagaminta tik iš legaliose bei sertifikuotose kirtavietėse paruoštos medienos.

Plati gama, dideli kiekiai bei kokybių gausa užtikrintai leidžią mums būti pagrindiniais šio produkto tiekėjais Lietuvoje.

Drožtinis lukštas yra unikali ir nepakartojama medžiaga, todėl prašome atkreipti dėmesį į tai, kad pateikti pavyzdžiai neužtikrina tikrojo spalvos bei tekstūros perteikimo. Susisiekite su mumis, ir mes padėsime Jums išpildyti visus Jūsų lūkesčius.