Medinės briaunos

 

Medinės briaunos

Medinės briaunos - tai produktas, kurio aukšta kokybė, plati gama bei matmenų gausa leidžia gamintojams kokybiškai bei tiksliai apdailinti įvairias baldines plokštes.
Briaunos gaminamos iš įvairaus lukšto, kuris, priklausomai nuo reikalingo galutinio storio, klijuojamas ypatingai atspariais poliuretaniniais klijais tarpusavyje, arba stiprinamas neaustine medžiaga. Paskui pagal poreikį supjaunamas į reikalingą plotį bei dažniausiai susukamas į rulonus.
Standartiniai storiai, pastoviai palaikomi sandėlyje, yra 0,5mm ir 1,5mm, tačiau yra ir kito storio briaunų. Taip pat yra ir briaunų, kurios padengtos klijų lydalų sluoksniu. Taip pat pagal poreikį briaunos gali būti tonuotos bei lakuotos.
Pagrindiniai pločiai: 16, 22, 28, 32, 36, 42, 50, 55 mm. Pagal poreikį galimi ir kiti nestandartiniai storiai bei pločiai.
 

Profilių „apvilkimo“ apklotai bei briaunos

Pagal suderintus pagal poreikius parametrus gaminamos briaunos (apklotai), skirtos medinių arba kitokių profilių apvilkimui. Papildomas šlifavimas (iki 0,35mm) bei kokybiško lukšto naudojimas leidžia „apvilkti“ net ir nedidelio spindulio profilius. Taip pat šis produktas naudojamas baldų arba durų profilinių briaunų apklijavimui.