WPC(Kompozitas)

 

WPC ( Kompozitas Luna)

Terasinės lentos WPC (Wood Plactic Composite) – tai naujas produktas, pagamintas iš medžio ir bambuko pluoštų, aukšto tankio polietileno (HDPE) ir kitų cheminių priedų.
Galimos yra keturios spalvos: antracitas, pilka, ruda, tamsiai ruda.
 

WPC ( Kompozitas Lime)

 
Kompozito lentos Lime ( Belgija) – aukščiausios kokybės pilnavidurės lentos.
 
 
Terasinės lentos WPC (Wood Plactic Composite) – tai naujas produktas, pagamintas iš medžio ir bambuko pluoštų, aukšto tankio polietileno (HDPE) ir kitų cheminių priedų. WPC gaminių sudėtyje yra didelis kiekis pluoštų, todėl jie yra ne tik itin atsparūs UV spinduliams ir atmosferos veiksnių poveikiui, bet ir nesunkiai apdorojami. Terasinės lentos WPC pasižymi aukštu atsparumu drėgmei, vabzdžių ir grybelių poveikiui, korozijai, puvimui ir trūkinėjimui, todėl puikiai tinka naudoti lauke. 

Terasinės lentos WPC yra saugios, ekologiškos, todėl nekenkia aplinkai. Pagrindinė sudedamoji dalis yra medžio ir bambuko pluoštai, gaunami iš baldų pramonės įmonių, o produkto sudėtyje esantis polietilenas yra perdirbti tinkama medžiaga. 


Techniniai duomenys Luna

Matmenų tolerancijos:

Storis: 25 mm +/- 1 mm

Plotis: 150 mm +/- 3 mm

Ilgis: 2400 arba 2900 mm +/- 5 mm

 

Techniniai duomenys Lime 

WPC Lime ( Belgija) BFix Premium  

Lentų tankis 1320 kg/m3

Sudėtis : 30 % - HDPE  ;60 % - medienos plaušas


Terasinės lentos WPC netinka naudoti uždarose ar drėgmės veikiamose nevėdinamose vietose ir patalpose, kurioms būdingi staigūs ir reikšmingi temperatūros pokyčiai (pvz., sauna).
 

WPC (Kompozitas Luna)

Nuotrakos ruošiamos...